Etykiety

Włóczki Warmii (91) inspiracje (33) czapka (31) sweter (27) rękawiczki (23) włóczka ręcznie farbowana (19) chusta (18) justa (18) lenka (17) inga (15) mirella (14) alize (10) kardigan (10) sweter koło (10) barbeczka (9) julia (9) szal (8) tunika (6) tweed (5) inne (4) bawełna (3) beata (3) ręcznie tkane (3) święta (3) Alinka (2) Rita (2) dywanik (2) len (2) lotta (2) mitenki (2) ponczo (2) shred (2) wycieczki (2) Sonia (1) Stella (1) Tosca (1) angora (1) baby supremo (1) camilla (1) dla dzieci (1) dla mężczyzny (1) do poczytania (1) eko (1) francesca (1) iwa (1) komin (1) komplet (1) lanagold (1) magretka (1) marianna (1) marika (1) samouczek (1) spódnica (1) szydełko (1) wlo (1)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą julia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą julia. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Chusty dwie

Choć już prawie maj, pogoda nas nie rozpieszcza. U nas było wczoraj zaledwie 8 stopni. W związku ze zmienną aurą za oknem ciepła chusta na pewno się jeszcze przyda. Możecie skorzystać z darmowego wzoru Mill Pasos i stworzyć tak piękne chusty jak Pani Jola.  Chusta w bordo wykonana jest z 2 motków Mirelli i wykończona dropsową alpaką, morska z Sock Malabrigo, a falbanka z Julii, dokładnie jeden motek.


piątek, 5 lutego 2016

Czapka Amber Glow z Julii

Zaklinać wiosnę można na kilka sposobów. Można zaaranżować wiosenny ogródek na parapecie z hiacyntów i żonkili, albo powylegiwać się w solarium lub jak to zrobiła Marta zafundować sobie energetycznie zieloną czapkę z 2 motków włóczki Julia ;) Bardzo podoba mi się ta wiosna Marty, a Wam? Tu więcej zdjęć i opis: MaiKa bez metki.







czwartek, 28 stycznia 2016

Asymetryczna czapka z Julii

Nowe Julie zawitały do sklepiku! Mamy dla Was niespodziankę - dzięki współpracy Gabrysi GABIDRUT i Włóczek Warmii powstała piękna i oryginalna czapka w stylu artdeco. Od dziś każde zamówienie na Julię, będzie nagradzane darmowym wzorem na ASYMETRYCZNĄ CZAPKĘ z Julii. Na czapkę wystarczy już 1 moteczek :)






piątek, 8 stycznia 2016

Sztormowe Ananasy

Taki misterny, lekki szal wykonała Pani Małgosia z włóczki Julia w kolorze "Sztorm". Wzór na chustę jest darmowy i znajdziecie go na ravelry: klik. Myślę, że przepięknie sprawdzą się tu cieniowane włóczki. Więcej prac autorki znajdziecie tu.







poniedziałek, 2 listopada 2015

Autumn Kite Illusion

Mam przyjemność zaprezentowania Wam nietuzinkowej chusty wykonanej przez Panią Jolę z bloga. Bajkowe koronki. Bajecznie jesienny latawiec Pani Jolanty został wykonany min. z 75gr ręcznie farbowanej Julii i alpaki Drops. Chusta powstała wg projektu Asji: Kite Illusion. Ta niezwykła chusta pięknie prezentuje się wśród kolorowych liści, jak i na ramionach. Zapraszam na blog autorki - tam znajdziecie więcej jesiennych zdjęć :)





czwartek, 1 października 2015

Geometryczny szal

Pomysłowy szal Pani Beaty wykonany z melanżowej zielonej Julii pomieszanej z jeansową Lenką. Wyszedł ciepły i lejący, zauważcie jak pięknie zgrał się z płaszczykiem. To cudeńko waży 300 gr i ma wymiary 210 na 45 cm, dziergany na drutach 3,5mm. Gratuluję pięknej robótki



piątek, 17 lipca 2015

Chusta z Julii

Lodowiec bo tak brzmiała nazwa tego wybarwienia Julii, bardzo pasuje mi do chusty Pani Iwony. 3 moteczki wystarczyło aby cieszyć ramiona i oko mglistą, lekką robótką. Dziękuję za piękne zdjęcia :)




poniedziałek, 1 czerwca 2015

Mil Pasos z Julii

Tysiąc kroków, bo tak wdzięcznie nazwała swoją chustę Asja, zajął mi ponowny powrót do bloga. Rzeczywiście poważnie opuściłam się ostatnio z publikacją postów. Rewanżuję się dziś ilością zdjęć chusty zrobionej w prezencie dla teściowej. Chusta bardzo wdzięczna, świetnie rozpisana i darmowa. Choć przyznam zamykanie falbanki było dość męczące ze względu na ponad 1000 oczek na żyłce. Moja wersja chusty wyszła dość długa, zrobiona z 3 motków Julii: cytrynowej trawy i turkusu, na drutach nr 3mm.
Ps. Dużo się u nas ostatnio dzieje i dosłownie i na drutach :)

pozdrawiam Was ze słonecznego Olsztyna - Asia

Miłe dobrego początki!









Każdy nosi chustę po swojemu :)


WŁÓCZKI WARMII TEAM pozdrawiają :)

wtorek, 24 marca 2015

Moja Julka z Julii

Pierwszy wiosenny sweterek za mną! Przyznam nieskromnie, że jestem bardzo zadowolona! Sweterek jest lekki, z ażurkiem z przodu i rękawkami 3/4 oraz lekko wydłużonym tyłem. A zrobiłam go  - UWAGA! - zaledwie z 4 motków Julii czyli 200gr. Podejrzewam, że jeszcze pół motka i miałabym długi rękawek. Sweterek to rozmiar M i jestem w szoku, że ta niteczka taka wydajna. Wykonany na drutach nr 3, reglanem od góry. Moje motki nie były równo wybarwione: dwa były bardziej niebieskie, dwa szmaragdowe. Robótkę przerabiałam naprzemiennie dwoma kolorami co 2 motki, stąd powstały lekkie paski. Zupełnie mi to nie przeszkadza, a kolory ładnie się zmieszały.
Uwaga! Będzie dużo zdjęć ;)

pozdrawiam Asia