Etykiety

Włóczki Warmii (91) inspiracje (33) czapka (31) sweter (27) rękawiczki (23) włóczka ręcznie farbowana (19) chusta (18) justa (18) lenka (17) inga (15) mirella (14) alize (10) kardigan (10) sweter koło (10) barbeczka (9) julia (9) szal (8) tunika (6) tweed (5) inne (4) bawełna (3) beata (3) ręcznie tkane (3) święta (3) Alinka (2) Rita (2) dywanik (2) len (2) lotta (2) mitenki (2) ponczo (2) shred (2) wycieczki (2) Sonia (1) Stella (1) Tosca (1) angora (1) baby supremo (1) camilla (1) dla dzieci (1) dla mężczyzny (1) do poczytania (1) eko (1) francesca (1) iwa (1) komin (1) komplet (1) lanagold (1) magretka (1) marianna (1) marika (1) samouczek (1) spódnica (1) szydełko (1) wlo (1)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rękawiczki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rękawiczki. Pokaż wszystkie posty

środa, 2 grudnia 2015

Dla księżniczki

Słodki landrynkowy róż nie jest moim ulubionym kolorem, ale komplecik nie jest dla mnie. Malutkie rękawiczki i czapka mają być prezentem dla 3 letniej księżniczki. W tym wieku kocha się róż ponad wszystko. Aby nie było za słodko mamy melanż różu z cappuccino przełamany bielą. Został mi motek tej fikuśnej włóczki, więc powstała też czapka dla mamy. Czapkom brakuje jeszcze pomponów, ale i tak załączę zdjęcia z dotychczasowych postępów :)















pozdrawiam Asia

piątek, 25 września 2015

Sezon na rękawiczki

Tak jak w tytule: sezon na ciepłe dzianiny rozpoczęty :) Kolorowe rękawiczki z Beaty już na ukończeniu. Taką słoneczną jesień uwielbiam i zaklinam aby trwała jak najdłużej :) Delektujcie się słoneczkiem.
pozdrawiam Asia






czwartek, 11 czerwca 2015

Czerwcowe szaleństwo

Czerwiec to dla mnie przede wszystkim słodko pachnące truskawki, którymi opycham się jak najczęściej i w każdej postaci. Zawszę liczę na to, że smak lata zostanie ze mną jak najdłużej. Szczególnym powodzeniem cieszą się koktajle na jogurcie z dodatkiem brązowego cukru. Mniam, nie ma nic lepszego niż słoneczne popołudnie z truskawkowym koktajlem i truskawkową robótką :)
Nie oparłam się promocji Dropsa i zakupiłam kilka motków Fabela z myślą o moich ulubionych rękawiczkach. Życzę Wam jak najwięcej słoneczno-truskawkowych chwil :)




piątek, 12 grudnia 2014

Rękawiczki reniferki

Witam Was kochani,
Rękawiczki zrobione, już pojechały do nowej właścicielki! Kilka pamiątkowych fotek. Niestety nie mam kogo poprosić o zrobienie na rączce więc tylko "na plaskacza" ;)
Wzór kombinowany | druty nr 2,5 | ok. 50gr kolorowych włóczek
Dziękuję za wszystkie miłe komentarze - bardzo się cieszę, że do mnie wpadacie.
Asia

Ps. Jesteśmy w trakcie przeobrażania i uaktualniania sklepowej strony, co może wiązać się z chwilowymi trudnościami w składaniu zamówień. W razie jakichkolwiek problemów proszę o wiadomość na kontakt@wloczkiwarmii.pl. Przypominam też, że możecie składać zamówienia lub skontaktować się z mną telefonicznie: 602 735 745




Na koniec świąteczny akcent ;)



środa, 10 grudnia 2014

Środowy work in progress

Święta tuż, tuż. Na waszych blogach już od dawna królują świąteczne motywy, gwiazdki, ozdoby i prezenty. Ja też kończę rękawiczki ze świątecznym motywem, które będzie jednak można nosić całą zimę ;) Środa nie może obyć się bez cappuccino w ulubionym kubku dziewiarki. Miłego dnia kochani ;)


Ps: Do sklepu zawitały 3 nowe kolorowe włóczki idealne na zimowe akcesoria i sweterki ;)

Sara - oryginalna mieszanka bambusa i wełny (45%, 45%) z dodatkiem akrylu (10%), miękka i miła. Można ją prać w pralce w temp. do 30 stopni więc idealnie nadaje się na wyroby dla dzieci.


Zuzia - cudnie miękka mieszanka alpaki (30%) i dralonu-wysokogatunkowy akryl przypominający naturalne włókno (70%) w 10 melanżowych kolorach


Wika - miękka włóczka, o zwartym skręcie nitki i dużej zawartości wełny (70%) idealna na ciepłe swetry, czapki, kominy, rękawiczki, skarpetki i inne zimowe dodatki. 30% zawartość akrylu wzmacnia nitkę i zapobiega filcowaniu, dzięki czemu gotowe wyroby można prać w pralce w temp. 30 stopni.


Po więcej szczegółów zapraszam do sklepiku ;) Pozdrawiam Asia

czwartek, 13 listopada 2014

Gwiazdkowe mitenki

No cóż, u mnie znowu monotematycznie i raczej będzie tak przez cały sezon zimowy ;) Z każdej włóczki wskakującej mi na druty jakoś tak wychodzą rękawiczki i mitenki. Cieplutkie mitenki z włóczki jagnięcej w gwiazdkowy wzorek ;)
Dziękuję za pozostawione komentarze i choć ostatnio rzadko mam czas na rewanż -pozdrawiam Was gorąco i często odwiedzam - Asia






czwartek, 23 października 2014

Pasiaczki z guzikiem ;)

Kolejna para skończona ;) Włóczka skarpetkowa na drutach nr 2. Zużycie niecałe 50 gr.





Czas wrzucić inny kolor na druty. Zrobiło się zimno i nowa czapka by się przydała.
Pozdrawiam cieplutko Asia

wtorek, 21 października 2014

Wtorkowy work in progress

Jak szaleć to szaleć! Kolejne rękawiczki w szalonych kolorkach w trakcie pracy;)
pozdrowienia Asia


 


poniedziałek, 20 października 2014

Mini rękawiczki

Temperatura spada, a wraz z nią postępują przygotowania do zimy. Wydziergałam mini rękawiczki dla synka (4 lata) z włóczki skarpetkowej na drutach 2mm. Zużycie to zaledwie 25 gr i małym łapkom zimno już nie straszne. Rozpoczęłam ściągaczem na 40 oczek. poszerzając oczka na kciuk o 4 oczka z każdej strony. A że druty nie lubią bezczynności już dłubię następne kolorowe w rozmiarze dorosłym.
Pozdrawiam Was ciepło  - Asia




piątek, 17 października 2014

Rękawiczki w pepitkę z Sonii

Z moich drutków zeszły kolejne rękawiczki ;) To moja ulubiona forma i dodatek konfekcyjny ;) Z pół motka Sonii w kolorze 1208 wyszła para zgrabnych damskich rękawiczek z pięcioma palcami. Druty 2,5 mm, choć z powodzeniem mogłam użyć 3mm. Włóczka jest mięciutka i dzięki dużej zawartości wełny (49%) też ciepła. Sama układa się w paski i "pepitkę". Chyba polubią się z moim płaszczykiem w grafitowo biała kratę ;) A na drutach kolejne rękawiczki (zaskoczyłam Was;), tym razem dla Synka, więc w wersji mini.

pozdrawiam Was druciarsko - Asia