Etykiety

Włóczki Warmii (91) inspiracje (33) czapka (31) sweter (27) rękawiczki (23) włóczka ręcznie farbowana (19) chusta (18) justa (18) lenka (17) inga (15) mirella (14) alize (10) kardigan (10) sweter koło (10) barbeczka (9) julia (9) szal (8) tunika (6) tweed (5) inne (4) bawełna (3) beata (3) ręcznie tkane (3) święta (3) Alinka (2) Rita (2) dywanik (2) len (2) lotta (2) mitenki (2) ponczo (2) shred (2) wycieczki (2) Sonia (1) Stella (1) Tosca (1) angora (1) baby supremo (1) camilla (1) dla dzieci (1) dla mężczyzny (1) do poczytania (1) eko (1) francesca (1) iwa (1) komin (1) komplet (1) lanagold (1) magretka (1) marianna (1) marika (1) samouczek (1) spódnica (1) szydełko (1) wlo (1)

czwartek, 11 czerwca 2015

Czerwcowe szaleństwo

Czerwiec to dla mnie przede wszystkim słodko pachnące truskawki, którymi opycham się jak najczęściej i w każdej postaci. Zawszę liczę na to, że smak lata zostanie ze mną jak najdłużej. Szczególnym powodzeniem cieszą się koktajle na jogurcie z dodatkiem brązowego cukru. Mniam, nie ma nic lepszego niż słoneczne popołudnie z truskawkowym koktajlem i truskawkową robótką :)
Nie oparłam się promocji Dropsa i zakupiłam kilka motków Fabela z myślą o moich ulubionych rękawiczkach. Życzę Wam jak najwięcej słoneczno-truskawkowych chwil :)




poniedziałek, 1 czerwca 2015

Mil Pasos z Julii

Tysiąc kroków, bo tak wdzięcznie nazwała swoją chustę Asja, zajął mi ponowny powrót do bloga. Rzeczywiście poważnie opuściłam się ostatnio z publikacją postów. Rewanżuję się dziś ilością zdjęć chusty zrobionej w prezencie dla teściowej. Chusta bardzo wdzięczna, świetnie rozpisana i darmowa. Choć przyznam zamykanie falbanki było dość męczące ze względu na ponad 1000 oczek na żyłce. Moja wersja chusty wyszła dość długa, zrobiona z 3 motków Julii: cytrynowej trawy i turkusu, na drutach nr 3mm.
Ps. Dużo się u nas ostatnio dzieje i dosłownie i na drutach :)

pozdrawiam Was ze słonecznego Olsztyna - Asia

Miłe dobrego początki!









Każdy nosi chustę po swojemu :)


WŁÓCZKI WARMII TEAM pozdrawiają :)

niedziela, 10 maja 2015

Sportowy Klasyk

Pani Anna nie przestaje mnie zaskakiwać swoimi śmiałymi pomysłami i połączeniamy Włóczek Warmii :) Tym razem mam zaszczyt zaprezentować Sportowy Klasyk z dodatkiem tęczowej Barbeczki, która kiedyś pojawiła się w naszym sklepiku. Od autorki:
 
Tak "zutylizowałam"  stare zapasy  Barbeczki tęczowej i ecru z myślą o zbliżających się urodzinach mojej przeuroczej szwagierki.

Na razie sweterek świetnie leży na trawniku - jeszcze mokry, schnie i dochodzi do formy. 
Inspiracją do realizacji tego projektu były GUZIKI i mocne postanowienie UTYLIZACJI góry motków poupychanych w pudłach.

Dziergany na okrągło od dołu - druty nr 3 z żyłką, 
rozmiar 42-44 zużyłam niecałe 2 motki tęczowej i trochę ponad  motek ecru.

p.s.

Barbeczka to wełenka bardzo miła w obróbce, a dzianina ciepła, aksamitna i niezwykle łagodna dla skóry. Tuszę, iż niebawem pełna kolorystyka znowu zagości w magazynie WW ?


pozdrawiam 

Anna K-B
 



 

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Kolorowy Kubrak

Zobaczcie co tym razem Pani Anna wydziergała z justy 008 + 015. Kolorowy kubrak w bajecznych kolorach i o bogactwie faktur. Dzianina Pani Anny jest bardzo oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Autorka wypracowała charakterystyczne dla siebie, autorski styl, któremu warto się lepiej przyjrzeć .

"Tak zagospodarowałam Justę 8+15.
Jeszcze mokry, schnie. Z braku manekina prezentuję go na płasko. Muszę poszukać odpowiednich guzików, a może zostawię bez i będę spinać go ozdobną klamrą?
p.s.
przyznaję, że tym razem nieco mnie "poniosło", ale za to świetnie leży...."


pozdrawiam Asia





wtorek, 14 kwietnia 2015

Szal z justy 012

Na blogu A(qra)tnie znajdziecie przepiękny szal wykonany z Justy 012. Szal jest zwiewny lekki, kobiecy i wygląda jak z delikatnego silk moheru ;) Nie wiem jak ta sztuka udała się autorce, ale gorąco zachęcam do odwiedzin jej bloga i piękną chustę.


Zdjęcie zapożyczone od autorki. Pozdrawiam Asia

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Melanż justy

Kolejna kolorystyczna fantazja pani Anny. Justa 015 i 008 w oryginalnym melanżu - jestem ciekawa co z tego będzie? ;)